4.3.2016

Zaslaná přání, vzkazy a gratulace

Plzeňané drží palce a přejí svým sportovním nadějím. Podívejte se na vzkazy a gratulace, které zasílají možným nástupcům Petra Čecha, Kateřiny Emmons, Martina Straky a dalších vynikajících sportovců z Plzně.

Chcete se připojit s vlastním vzkazem, přáním či gratulací? Stačí vyplnit formulář na kterékoliv stránce s profily jednotlivých sportovců či kolektivů nebo přímo zde.

3.Baxa Martin_2_DSC3792Martin Baxa
primátor města Plzně

Plzeň zcela jistě patří v oblasti sportu mezi úspěšná města. Vždyť mnoho plzeňských sportovců, ať už jednotlivců či sportovních klubů, dosáhlo vynikajících úspěchů, a to i v mezinárodním měřítku. Nemalou zásluhu na těchto úspěších má Nadace sportující mládeže, která tu působí již od roku 1993 a jejímž posláním je výchova a podpora sportovních talentů. Věnovat se naplno sportu a zvláště tomu vrcholovému je finančně náročné, a proto je poslání Nadace sportující mládeže důležité. Za její dlouholeté úsilí jí patří mé poděkování i přání mnoha úspěchů v její další činnosti.

zarzycky

Roman Zarzycký
první náměstek primátora města Plzně

Talent, pracovitost, pevná vůle a touha zdolávat překážky. To jsou vlastnosti, díky kterým jste dosáhli mimořádných úspěchů. K nim vám ze srdce gratuluji a děkuji za vynikající reprezentaci města Plzně. Přeji všem, ať vám sport přináší především radost a nadále se daří ve sportu i osobním životě.

 

Martin ZrzaveckýMartin Zrzavecký
člen Rady města Plzně

Všem mladým plzeňským sportovcům tímto přeji zdraví, vytrvalost při překonávání osobních cílů a limitů a občas také trochu toho štěstí, které každý z nás někdy potřebuje.

 

Petr ChvojkaPetr Chvojka
místopředseda správní rady Nadace sportující mládeže

Díky Vašemu talentu, píli a především touze něco dokázat Vám za skvělé sportovní výkony patří velký dík. Nerad bych ovšem opomněl trenéry a rodiče, kteří mají na úspěších našich sportovních nadějí obrovský podíl. Všem mladým sportovcům přeji především radost ze sportu.

 

frantisek-berkaFrantišek Berka
předseda správní rady Nadace sportující mládeže

Klobouk dolů před vašimi úspěchy. Jste borci, jsme na vás hrdí. V Nadaci sportující mládeže se snažíme najít způsoby a prostředky, jak vám pomáhat i v budoucích létech.

 

pavel-nedved-0001Pavel Nedvěd
fotbalista, bývalý kapitán reprezentace, jeden z nejlepších fotbalistů české historie, nejlepší fotbalista Evropy 2003

Všem mladým sportovcům bych přál, aby sport dělali s láskou, protože ho mají rádi. Ne z povinnosti nebo proto, že to někdo chce. Pokud budou sport dělat s láskou a s chutí, je to nádherná věc bez ohledu na to, o jaký sport se jedná. Přeji mladým plzeňským sportovcům hodně štěstí a držím jim palce.

petr-sykoraPetr Sýkora
hokejista, dvojnásobný mistr světa a vítěz Stanley Cupu

Sport je někdy pořádná dřina. O to více si ale vychutnáte pocity vítězství. Přeji mladým plzeňským sportovcům, ať si užijí co nejvíce vítězných pocitů. A k tomu to nejdůležitější: zdraví, trochu potřebného štěstí a dobré rodinné zázemí.

 

jirina-ptacnikova

Jiřina Ptáčníková
atletka, česká reprezentantka ve skoku o tyči, mistryně Evropy, stříbrná z halového MS

Gratuluji všem sportovcům k jejich mimořádnému ocenění, a chtěla bych jim popřát, aby se sportem bavili i dále a nebrali ho jako povinnost. A hlavně mějte trpělivost, každý neúspěch vás něčemu naučí a pomůže vám k ještě větším úspěchům.

 

premysl-svarc-01Přemysl Švarc
olympionik, český reprezentant v triatlonu, vedoucí Odboru Sportu MMP

Prosadit se ve sportu je velmi těžké, dá to hodiny odříkání, tvrdé práce a občas je nutné mít i pověstné štěstí. Těm, kterým se to povedlo, patří uznání a hlavně jim držím palce do dalších let, ať se povede i úspěch mezi dospělými!

 

jan-kurka

Jan Kůrka
olympijský vítěz ve sportovní střelbě z OH v Mexiku 1968

Přeji mladým plzeňským sportovcům hodně vytrvalosti, protože jen díky ní budou moci zúročit svoji snahu. Díky sportu si zároveň můžete posílit a upevnit svoje zdraví až do pozdního věku.

 

vladimir-jary

Vladimír Jarý
stříbrný medailista z LOH 1972 v házené

V první řadě gratuluji všem sportovcům k jejich mimořádnému ocenění, kterého se jim na radnici dostává. Chtěl bych jim popřát především hodně píle do dalších let a také jim přeji, aby se prosadili nejen v rámci České republiky, ale také v zahraničí.

 

petr-vinkelhofer

Petr Vinkelhöfer
házenkář, reprezentant ČR, kapitán A týmu Talent Plzeň

Přeji vám za celý náš házenkářský klub hodně zdraví, štěstí při sportovních kláních, pevnou vůli, vytrvalost a smysl pro fair play.

 

ales-razym-01

Aleš Razým
reprezentant ČR v běhu na lyžích, mistr světa do 23 let, účastník OH 2010 ve Vancouveru,  OH 2014 v Soči a OH 2018 v Pchjongčchangu.

Blahopřeji k dosavadním úspěchům a těším se na další, větší. Věř si, respektuj soupeře, dělej co Tě baví a dělej to dobře. K tomu přeji pevné zdraví a spoustu sil.

 

Andrea Sestini Hlaváčková
tenistka, stříbrná na OH 2012 v Londýně vítězka French Open a US Open ve čtyřhře, vítězka Fed Cupu, vítězka Turnaje mistryň ve čtyřhře

Všem sportujícím dětem bych chtěla popřát, aby je sport bavil a naplňoval, a snažily se i ve dnech, kdy to není růžové, protože s trpělivostí nejdál dojdeš. Já jsem osobně své úspěchy začala sbírat až v pozdějším věku, takže makejte, tvrdě pracujte a užívejte si, že vám zdraví a podmínky dovolí věnovat se tak krásné činnosti jako je sport, ať už je to jakýkoliv sport.

Zaslaná přání

Zaslaná přání se nezobrazí okamžitě, ale až po jejich schválení. Děkujeme za pochopení.

Pro: Tereza Jonášová; Od: Pat a Mat

Ahoj Terko, chtěli bychom s kamarádkou ti pogratulovat za tvé úspěchy v atletice a doslechly jsme se že pomáháš v Dětském domově velmi to oceňujeme máš srdíčko na správném místě tyto děti to potřebují nejvíce a obzvlášť v této nelehké situaci. Určitě si toho váží a jsou ti vděčné. Tímto by jsme ti chtěly poděkovat a přejeme ti ať se ti splní tvůj sen. Měj se krásně.

Pro: Dan Bouřil; Od: Faninka

zdravím Dane, Vím, že toto je starší stránka, ale bála jsem se napsat osobně.. Tak abych se dostala k tomu proč vlastně píšu…. Jen bych Ti chtěla popřát hodně štěstí a přesnou mužku do tohoto roku 2020. Také bych Ti chtěla moc poděkovat za párkrát danou možnost Tě vidět a hlavně za to, že jsi cílevědomý. Za to,že jsi takový jaký jsi a za to, že střílíš. Upřímně nebýt mého prvního setkání tak bych nejspíš s mým (v té době ročním) střílením skončila. Děkuju, bez Tebe bych skončila se sportem, který mě teď naplňuje a dělá mě tím, kým opravdu jsem. Jsi mým velkým vzorem. Ještě jednou moc děkuju a Ahoj

Pro: Václav Bauer; Od: Josef L.

Do oddílu juda TJ Slávie KDPM Plzeň jsem chodil trénovat začátkem 70. let. Mým hlavním sportem byl běh na lyžích ale judo mě lákalo. A měl jsem tu čest, že mým trenérem byl právě pan Bauer, trénoval jsem po boku šampiónů Dolejše a Dvořáka. Pan Bauer byl charismatický, laskavý a přímý chlap, bylo příjemné být v jeho blízkosti. Byl menší, robustní postavy, s ohromující fyzickou zdatností ale současně i mrštností, v judu tak potřebné. Rád si na ta léta vzpomenu, rád si vzpomenu na pana Bauera. Přeji tímto panu Bauerovi pevné zdraví a hodně sil do dalších let!

Pro: Markéta Šímová; Od: Ondrášek

Jsi nejlepší fandím ti.

Pro: Jonáš Forejtek; Od: Irena M.

K dnesnimu zapasu moc gratuluji jste hvezda pane Forejtek. 👍😊A velky talent. Sleduji tennis. Dekuji

Pro: Denisa Majerová; Od: Milan

Ahoj Denisko, chtěl bych ti poblahopřát ke skvělému 3. místu na mistrovství České republiky v atletice,ve výšce žen. Já ti už dlouho nesmírně fandím a obdivuji nejen tvé sportovní výkony, ale tvůj dokonalý vzhled. Považuji tě za nejpůvabnější atletku s překrásnou postavou. Je radostí tě sledovat a fandit tvým sportovním výkonům. Moc na tebe myslím a těším se, až tě opět uvidím na atletickém oválu. Hodně úspěchů ti přeje tvůj fanoušek a obdivovatel Milan z Nového Města pod Smrkem.

Pro: Bratři Forejtové (Michal Forejt, Jakub Forejt); Od: Miroslav R.

Velká gratulace k výkonům na me, máme zase naději na parádní diskařské zastoupení ve světě.Přeji hlavně zdraví a trpělivost v dalším zlepšování výkonnosti

Pro: Annu Skalskou; Od: Petr K.

Držím Ti palce, také jsem dělal judo a byl dorostenecký a juniorský Mistr ČR. Moc ti fandím a přál bych si, abys byla Mistrně Evropy a dostala se na OH.

Pro: Veroniku Píclovou; Od: Hana P

Gratuluji, Veroniko

Pro Andělu Kubíkovou a Mikuláše Kubíka; od Petra

Jste prostě nejlepší 👍👍👍👍👍

Pro: Lukáše “Větráka” Větrovského; Od: Ruda

Pokračuj v tom, co tě baví. Nenech sport, aby tě připravil o tvou pravou vášeň – školu a programing. Větrej!

Pro: Šimona Korčáka; Od: Lenka

Šimůnku velká gratulace! Jsi velkej borec a moc ti fandím! Ať se daří 😘

Pro: Veroniku Kubecovou; Od: Růžena Z.

Ahoj Verunko přeju ti hodně sportovních úspěchů a držím ti palce do nové sezony 2019. Teta

Pro: Jana Štefelu; Od: Karel

Držíme pěsti a přejeme hodně štěstí!!!

Pro: Jana Štefelu; Od: Gabi Ridka

Honzino, makej, ja tu svacinarku na OH myslela vazne😆😆😆 Pomuzeme, jak jen to pujde, strasne moc ti fandime❤️
Ryšoňci

Pro: Marka Páníka; Od: Tomáš Tomča V.
 
Nejlepší atlet s velkou budoucností. Přeji co nejvíce úspěchů jak ve sportu, tak v životě ať si najdeš nejakou hoe a ať vám to klape. Jsem rád, že Plzeň má takovéto sportovce!

Pro: TALENT PLZEŇ, mladší žáci; Od: Vlaďka P.

Gratuluji k nominaci a držím PALCE!

Pro: Pavlínu Marešovou Od: Lenka M.

Hodně sportovních úspěchů, málo zranění a pořád dobrou náladu 🙂

Pro Tomáše Chocholatého, Od: Petra Ch.

Tome,  držím palce. Ať to dál plave a hlavně, ať vydrží zdraví!!!

Pro Andělu Kubíkovou; od Kiki

Andělínko,  gratuluji k dosavadním výsledkům,  držím palce na další závody, jsi šikulka, moc Ti to jde, ať všem natrhneš zadeček 😀

Pro Mikuláše Kubíka; od: Kiki

Miky,  gratuluji k dosavadním výkonům,  držím pěsti v dalších závodech, jsi borec, válíš, ať se daří i dál 🙂

Pro Andělu Kubíkovou; od Baru

Jmenuje se sice Andělka, ale jezdí jako ďábel! Smekám a jen tak dál 🌷

Pro Mikuláše Kubíka; od: Baru

Neuvěřitelnej borec, fakt se nestačím divit a klobouk dolů!!

Pro Mikuláše Kubíka; od: Simona

Moc gratuluji a přeji hodně štěstí v dalších závodech.

Pro Andělu Kubíkovou; od Simona

Moc gratuluji a přeji hodně štěstí v dalších závodech.

Pro Mikuláše Kubíka; od: Petra

Miky,nebo ,, pane mistře “? 😀Je to bomba, seš super nejlepší,jen tak dál 👍👍👍👍👍👍

Pro Andělu Kubíkovou; od Petra

Andělko, seš fakt dost dobrá, přeju ti,aby ti to šlo pořád tak skvěle jako doteď a trhni si nohou😀😀😀👍👍👍

Pro Matěje Sladkého; od: Miloslava Ch.

Matěji, k Tvým dnešním narozeninám Ti přeji nejen to nejlepší, ale hlavně hodně sportovních úspěchů.

Zaslaná přání – Sportovec Plzně 2017

Zaslaná přání se nezobrazí okamžitě, ale až po jejich schválení. Děkujeme za pochopení.

Pro Václava Bauera; Od: Jirka S.

Václave, děkuju za tvou trenérskou snahu a i když  z mel strany bylo úsilí jen slabé. Naše cesty se zkřížily jen na krátkou dobu, ale přesto na tebe s úctou vzpomínám. Přeju mnoho zdraví životní síly i když vím, že osud s tebou značně mává.  Ty jsi ale bojovník a nevzdáváš se! Mám tě rád.

Pro: Házenkářky 31. ZŠ Plzeň Od: Zdeněk K.

Holky, jste výborný tým. Odvedly jste vy a vaše trenérka velký kus práce. Ať vám to vydrží i v příštím roce. Gratuluji !

Pro: Adélu Kožíškovou; Od: Lenka D.

Jsi hvězda ;-), gratuluji a přeji ať se ti splní vše co si přeješ …

Pro: Všechny; Od: Lenka D.

Milujuuu váááásss

Pro: Ondřeje Sochora; Od: Kuncíci

Všichni Kuncíci z Rokycan jsou hrdi na úžasné výkony našeho synovce a bratránka. Klobouk dolů!!! Je úžasné, že i dnes vidíme děti, které jdou ve šlépějích svých rodičů. Ondro, jen tak dál. Držíme Ti palce do dalších sportovních úspěchů 🙂 🙂 🙂

Pro: Terezu Schejbalovou; Od: Dominik H.

SALÁÁÁT!

Pro: Jana Štefelu; Od: Gabriela S.

Honzi, jsi jednička, moc moc fandíme❤️

Pro: Filipa Jireše; Od: Michaela J.

Milý Filipe, velice si vážíme tvé snahy, píle, ctižádosti a vytrvalosti jak ve sportu, tak ve škole. Děláš nám všem velkou radost!!Přejeme Ti mnoho dalších úspěchů!!! Mamča a taťka

Pro: Tomáše Chocholatého; Od H.

Velká gratulace. Přeju ti,aby tě úspěchy vydržely co nejdéle.

Pro: Petra Procházku; Od:  Sury

Miluju tě Harry, jen tak dál!!

Pro: Barbaru Píchalovou; Od: Šmudlina

Hele kamo asi by se tady měli psát gratulace nebo tak něco, ale mě prostě zajímá jak to funguje třeba jako jestli tady jde aby ti pak ten člověk zpátky odepsal  nebo jako víš co, ze třeba to je jen, ze si to prectes a čau …. stejně to je celkem frajeřinka tohleto.. no tak to je asi všechno, mě nic už nenapadá‍♀️ Příště bych ti sem mohla napsat třeba jak se mam ve škole‍♀️

Pro: Viktorii Jánskou; Od: Pavla K.

Moc gratulujeme a drzime palce do dalsich zavodu !!!!!!!! Vsichni Kucerovi

Pro: Barbaru Píchalovou;  Od: Martina T.

Jseš prostě jedníčka ❤️

Pro: Viktorii Jánskou; Od: Jan D.

Viktorko, gratuluji k obrovskému úspěchu a jsem s tebou i rodiči na toto ocenění patřičně hrdý. I v Praze v sobotu na  závodech jsi byla super. A držím palce. Děda Honza

Pro: Členové PSC v Plzni: Míša ŠTĚRBOVÁ, Matěj SLADKÝ a Tomáš FILIP; Od: Jaroslav V.

Gratuluji k nominacím na Sportovce města Plzně za rok 2017 ve svých kategoriích. Ať se dostanete i mezi nejlepší, vyhlašované. J.V., předseda PSC

Pro: Filipa Ličmana; Od: Linda H.

Gratuluju Fíďo!

Pro: Annu Surákovou; Od: Adam

Aničku sleduji už delší dobu. Moc jí přeji úspěšnou nastávající sezónu a hlavně ať jí to štěká!

Pro: Ondra Gemov; Od : Veronika G.

 Ať Ti to pořád tak skvěle plave. Přeje babi Helča , Vítek a máma.

Pro Filipa Matějoviče; Od:  Ivan N.

Ahoj Filipe, moc a moc ti gratuluji k tvym vykonum, jsi velkej borec jako tvuj tata, drzim palce a at se ti vyhybaji zraneni!!!!!!!!

Pro: Tomáše Chocholatého; Od: Tom

Glatiators sending big congratulation.  We are proud of you and whole team is missing you. Good luck in the future buddy. Tom, Gladiators Head Coach

Pro: Izabelu Zekuciovou; Od: Pavel

Gratuluju,ať Ti to plave

Pro: Nikol Soustružníkovou; Od: penzion U Bohuša

Nikolko,úžasné!!!!! moc blahopřejem všichni a věříme,že všechna tvá přání budou vyplněna. Znamenáci

Pro: Nikol Soustružníkovou; Od: Marie

 Moc gratuluji a přeji ať ji nadále provází spoustu úspěchů nejen ve sportu ale i v životě.

Pro: Adélu Kožíškovou;  Od: Adela N.

Áďo jsi skvělá a moc ti držím palce v tom, co děláš. Jsi nejlepší a moc moc ti fandim

Pro: Nikol Soustružníkovou; Od: Oldřich

Velká gratulace a jen tak dál.

Pro: Tomáše Chocholatého; Od: Eva H.

Ahoj Tomáši, jsi úžasný kluk, přeji Ti spoustu dalších úspěchů, zdraví k tréninku a abys takhle suprově proplouval i ve škole. Eva Hnátíková

Pro: Viktorii Jánskou; Od: Karla D.

Viky gratuluji ať ti to dál rychle běhá a hodně daleko skáče Babička Kája

Pro Mikuláše Kubíka; Od: Fanynka

Gratuluji k super vítězstvím, jsi fakt dobrý! Jen tak dál! Na koloběžce Ti to fakt sekne!

Pro Mikuláše Kubíka; Od: Candy

Parádně valíš Miky! Jsi mladý talent, přeji Ti ať se dál daří!

Pro Mikuláše Kubíka; Od:  Anna

Mikuláši jsi třída!!!

Pro Mikuláše Kubíka; Od: Mikuláška

Milý Mikuláši, přeji Ti ať vesele dál koloběžka běží! A ať Tě nebolí nohy! A nesmrdí 😀

Pro Mikuláše Kubíka; Od: Kiki

Čau Miky, jsi šikulka, ať se daří dál! Velká gratulace 🙂

Pro: Mikuláše Kubíka; Od: Simona
 
Miky moc gratuluju a přeju Ti hodně štěstí a úspěch ve všem co si přeješ zvládnout v životě.
 
Pro: Filipa Matějoviče; Od: František M.
 
Milý Filipe, blahopřejeme k ocenění a držíme palce v nové sezoně! Babi a děda
 
Pro: Nikol Soustružníkovou; Od: Terezie B.
 
Gratuluji.
 
Pro: Mikuláše Kubíka Od: Petr N.
 
Velká gratulace, seš supr, prostě nejlepší 🙂
 

Zaslaná přání – Sportovec Plzně 2016

Zaslaná přání se nezobrazí okamžitě, ale až po jejich schválení. Děkujeme za pochopení.

Pro: Terezu Schejbalovou; Od: Dominik H.

SALÁÁÁT!

Pro: Matěje Sladkého; Od: Franta a Alena z Bělé

Maty,stále hodně uspěchů,hlavně zdraví at ti vše vyjde co si budeš přát.To ti přejí Franta a Alena z Bělé n Radb.

Pro: Elišku Pechmannovou; Od: Petr K.

Ahoj Eliško, moc gratulujeme k vítězství v anketě Sportovec roku v Plzni a přejeme ti do dalších let hlavně zdraví a další úspěchy, protože s tvojí pílí, umem a podporou rodiny to dokážeš jít si za svým snem…. Držíme palce, fandíme, ty to dokážeš!!! Kubíčci

Pro: Matěje Jakubíčka; Od: Michal H.

Velká gratulace z medailového umístění na MČR.

Pro: Tomáše Václavíka; Od: Romana R.

Přeji hodně úspěchů na trati 😉 Mám Tě ráda 🙂

Pro: AE klub Lady Plzeň; Od: Iveta M.

Přeji, všem do klubu, hodně zdraví a úspěchů. Holky, děláte to s láskou a je to vidět. Trenérkám Evě a Terce přeji hodně pevných nervů, dobré nápady a ještě hodně energie do dalších let!!!!

Pro: Jaroslavu Šmrhovou; Od: Váša T.

Díky, díky a ještě jednou díky !! Rodiče a Kotelníci z DHC Plzeň !!

Pro: DHC Plzeň mladší dorostenky; Od: Luděk T.

Holky děkujem. Vydržte,makejte, medaile sbírejte. Držím palce, jste skvělý! Big Mole

Pro: DHC Plzeň, mladší žákyně; Od: Váša T.

Holky, jste úžasný !! Ať se Vám podobně daří i v letošní sezóně za st.žákyně !! V žákovské lize to máte dobře rozehrané tak ať to ,, Cinkne” i letos !!!! Držím palce všem holkám z DHC Plzeň !!

Pro: Davida Kvasničku; Od: Libuše M.

K blížícím se narozeninám Ti všichni přejeme hlavně zdraví a splnění všech Tvých sportovních  i životních přání.

Pro: Psc v Plzni Míša a Verča; Od: Hynek S.

Nazdárek Míšo a Verčo☺. Jste BORKY to je jasný. Velká gratulace za super sezónu. Snad se Vám povede zvládnout pubertu a příští sezónu v U17 zase zamakáte. Jako Vaši největší fandové budeme určitě u toho. Díky holky ☺☺Hynek a Renča

Pro: Matěje Marka; Od: Franta M.

Gratuluji Ti z celého srdce Matěji. Jsi opravdový bojovník a máš skvělý hudební vkus

Pro: Verču Píclů; Od: Matěj Š.

Jde ti to lépe jak španělština

Pro: Matěje Marka; Od: Pavel R.

Jen tak dál, Matěji 🙂 A nezapomeň na Kubíka, spolu tu olympiádu dáte raz dva 😉 Váš vedoucí Pája a zdravotnice Adélka

Pro: Elišku Pechmannovou a Elišku Fajfrlíkovou; Od: Eva F.

Jsem na Vás náležitě pyšná. A držím palce do další úspěšné sezóny.

Pro: Denisu Řáhovou; Od: Jenda V.

Mam ji rád 🙂

Pro: Denisu Řáhovou; Od: Štěpánka T.

Je to královna

Pro: Elišku Fajfrlíkovou; Od: Štěpánka T.

Zaslouží si to.

Pro: Elišku Pechmanovou; Od: Štěpánka T.

Je to hrozně šikovná holka

Pro: Denisu Řáhovou; Od: Ivanka T.

Jsem na tebe neskutečně pyšná Královno!

Pro: Denisu Řáhovou; Od: Denyska M.

Slečno Řáhová, Jste můj vzor A proto vám chci z celého srdce pogratulovat.. jste nejlepsi Přeji vám spoustu dalších sportovních úspěchů

Pro Matěje Sladkého; Od: Mili R.

Matysku, gratuluji z celeho srdce. Jen tak dal, at na tu olympiadu jedes, ale hlavne, at se vratis s medajli!!!!

Pro: Matěje Sladkého; Od: Zdeněk T.

Ahoj Matěji …..gratuluji Ti k Tvím úspěchům 🙂 a přeji mnoho dalších prvenství 😉

Pro: Dominika Bystřickéko, pozemní hokej Pl.Litice; Od: J.  B.

Ahoj Domčo, gratulujeme k nominaci na sportovce roku 2016 a úspěchům, které jsi zatím dosáhl. Od 5 let makáš na trénincích je to náročný sport, makej dál.Věříme, že svou ctižádostí to dosáhneš. Nemalá zásluha patří i tvým rodičům, kteří tě všemožně podporují. Přejem, ať to dotáhneš co nejdál. babi,děda

Pro: Aerobik klub LADY Plzeň; Od:  Babi Mery

Gratuluji k úspěchu na Mistrovství světa.

Pro Dominika Polcara; Od: Karel D.

Ahoj Domčo, gratuluji k úspěchům kterých jsi dosáhl. Když jsem tě osobně sledoval když ti bylo 8 let na trenincích v bazenu na 33.ZŠ když jsem plaval v rámci rekonvalescence s Lubošem, tak jsem byl přesvědčen, že to dotáhneš daleko. Už jsi blízko a makej dál. Dokážeš to a velká zásluha patří i mamince. Pozdravuj ji. K. D. st.

Pozn.: Zaslaná přání se nezobrazí okamžitě, ale až po jejich schválení. 

Zaslaná přání – Sportovec Plzně 2015

Petra H.

Je dobře mluvit o sportu a propagovat ho. Blahopřeji ke všem získaným úspěchům.

Pavel M.

Plzeň žije sportem. A to je dobře. Všem žáčkům, dorostencům, juniorům i dospělým přeji hodně úspěchů.

Jana A., Plzeň

Držím palce všem dětem, které se snaží dosáhnout úspěchu ve sportu, nebo v jakémkoliv jiném oboru. Je dobře, že Plzeň na své mladé sportovce nezapomíná!

Hery

Pro Denisku: Ses nejlepsi 🙂

Markéta

Pro DHC Plzeň – mladší žákyně: Holky, gratuluji. Jste nejlepšííí

Petra Ch.

Pro Tomáše Chocholatého: Moc ti fandím a držím palečky, ať se ti splní vše o čem sníš. Vím, že to není vždy lehké, ale stojí to za to. Jen tak dál, Tome, vydrž!

Bára V.

Pro Kateřinu Valkovou:  Jsi nejlepší!!!

Radoslav K.

Pro DHC Plzeň: Jen tak dál holky

Eva F.

Pro Aerobik klub LADY Plzeň: Jsem na Vás pyšná, děláte mi radost.

Babi a děda Sol.

Pro Jana Pavla: Honzíku, gratulujeme ti ke Sportovci Plzně, víme že si to zasloužíš a moc ti to přejem. Jen tolik neriskuj, zdraví je jen jedno a někdy o tebe máme strach, tak hodně dalších vítěství a opatruj se !!! B+D.

Jana M.

Pro AE klub LADY Plzeň: Milá děvčata a trenérky, veliká gratulace, jsou to krásné výsledky. Přeji vám, ať se daří i nadále, držím vám palce. Jana

Lenka

Pro Aerobik klub LADY Plzeň: Jste úžasné, gratuluji 🙂

Tereza P.

Pro Radka Štádlera: Gratuluju ti kamaráde!:) Jen tak dál králi, jsi nejlepší a doufám, že si to příští rok zopakujeme!:) Přeju hodně štěstí a dalších úspěchů a snad se potkáme na těch OH v Tokiu!

Radek Š.

Pro Terezu Polcarovou: Gratulace, přeju strašně moc uspěchů a všeho okolo to + zopakování sportovce rokuu !!!! :))

Marie D.

Pro Aerobik klub LADY Plzeň: Velká gratulace děvčatům i trenérkám a přeji Vám, aby jste byly úspěšné i letos.

Kamila

Pro Denisu Řáhovou: Deni, moc gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů. Kamča

Libuše Š.

Pro Michaelu Štěrbovou: Milá Míšo, mám z Tebe opravdovou radost, vím, že je to pro Tebe hodně práce, ale jsi šikovná holka a všechno to zvládáš s přehledem. A to včetně gymplu. Jsi úžasná, mám Tě moc ráda. Ahoj Libuš

František

Pro Sabinu Thurnwaldovou: Je tomu více, jak 10 let, co jsem se stal fanouškem Kateřiny Emmons (Kůrkové) a 10 roků správcem Střeleckého Portálu CZE (FB), sportovní střelba se stala koníčkem i pro mne (sice na pasivní úrovni), ale s velkým fandovským potenciálem, fandit českým ženám a mužům v různých věkových kategoriích … a nyní se dostávám k Sabině, které od srdce přeji, aby se jí dařilo, sbírala jedno ocenění (medaile, ceny, diplomy) a vzhlížela na svůj idol Kateřinu Emmons.

Lucka a Martin

Pro Denisu Řáhovou: Jsi zářivá hvězda našich životů. Máme tě rádi. Gratulujeme!!!!!

Iveta M.

Pro Aerobik klub LADY Plzeň: Holky, jste vzorem pro naši dceru Petrušku, má Vás ráda a chce být jako Vy. Moc gratulujeme ke všem úspěchům a přejeme ještě hodně dalších. Péťa s rodinou.

Radka K.

Pro DHC Plzeň – mladší žákyně: Holky super, moc gratuluju a ať vám to dál hraje a střílí !!! Kopr 🙂

Plzeňský krajský atletický svaz

Plzeňský krajský atletický svaz přeje všem oceněným atletům i dalším sportovcům mnoho dalších výborných úspěchů.

Jaroslav V.

Pro starší žačky PSC /Míša ŠTĚRBOVÁ a Verča PÍCLOVÁ: Gratuluji ještě jednou i touto formou. Ocenění za přístup k našemu krásnému, ale nesmírně náročnému sportu – modernímu pětiboji – jste si zcela zasloužily. Jen tak dál a to již v letošním roce.

Láďa a Věra

Pro Denisu Řáhovou: Deni, gratulujeme a jen tak dál.

Vlaďka K.

Pro Jana Pavla: Honzo, jsem pyšná, že se známe. Jsi skvělý nejen ve sportu, jen tak dál. Makej a jdi si za svým. Zdraví Tě holky Křenkovi

Ivuš

Gratuluji všem nominovaným sportovců za rok 2015 a hlavně vítězům. Přeji vám také mnoho dalších sportovních úspěchů a splněných snů.

Zdeněk

Pro Terezu Polcarovou: Gratulují. Obdivuji tě od mládí . Kašpárek

Radmila E.

Pro Filipa Jireše: Skromnost, píle a rozvaha, to je Filip. Gratulujeme ke všem krásným výsledkům a držíme palce do dalších soutěží. Dále přejeme, aby zůstal stále takový, jaký je.

Marek B.

Pro Sabinu Thurnwaldovou: Velká gratulace,přejeme hodně dalších úspěchů,ať se daří. Pozdravuje tě Marek s rodinou z Opavy.

Vlasta V.

Pro Václavu Jelenovou: Obrovská gratulace k dosavadním výsledkům a přeji mnoho dalších. A VELKÉ poděkování Panu trenérovi. Ještě jednou gratuluji vám oběma a držím pěsti co nosí štěstí. V.V.

Deniska M.

Pro Denisu Řáhovou: gratuluju žárovko 🙂

Jakub

Pro Martina Langa: Jsi prostě nej 🙂

Martin L.

Pro všechny vyhlášené sportovce: Všem Vám moc gratuluju 🙂

NoKubík

Pro Martina Langa: Blahopřeji ti Martin. Jen tak dál !!!

Jan G.

Pro Ondřeje Gemova: Ahoj Ondro,gratuluji a přeju další úspěchy.

Jan W.

Pro Vendy Jelenovou: Vendy, gratuluju! Tam kam si to dotáhla je krása. Pokračuj tak dál.

Klára

Pro Václavu Jelenovou: Moc gratulují ať to dotáhneš co nejdál ;))

Držte palce plzeňským sportovním nadějím a podpořte je vlastním vzkazem či přáním

Vaše jméno/Přezdívka (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno) - nebude zveřejněn

Jméno a příjmení sportovce/kolektiv, kterému je vzkaz, gratulace či přání určeno

Text vašeho vzkazu, přání či gratulace

Zaškrtnutím políčka vyjadřuji souhlas se zveřejněním svého jména u zaslaného přání. Psát jako anonym je neslušné, ale pokud nechcete uvádět celé jméno, stačí vyplnit pouze křestní jméno nebo uvést přezdívku ;-). Další informace o ochraně osobních údajů.