Adéla Hasmanová

Adéla Hasmanová pracuje s dětmi již řadu let. V roce 2009 sestavila své první dětské soutěžní týmy, připravila choreografii, sestřihala hudbu, navrhla kostýmy a vydala se na první závody. Každým rokem se výkony jejích svěřenkyň zlepšovaly. K soutěžním týmům přidala ještě trénování mini týmů, dvojic a jednotlivkyň v kategorii sportovního aerobiku.

Hasmanova_Adela-0

2019

V roce 2019 sestavila celkem 15 choreografií, sestříhala hudbu, navrhla kostýmy a to nejdůležitější, všechny pilně trénovala. Všechny její sestavy se nominovaly na Mistrovství ČR a na stupních vítězů jich skončilo dvanáct.

2018

V roce 2018 se zaměřila především na trénování gymnastického aerobiku. Nezapomíná ale ani na nejmenší děti a vede kurzy Baby aerobiku, Dětského a junior aerobiku, pořádá letní příměstský tábor, sportovní soustředění, jezdí s dětmi na soustředění gymnastického aerobiku a zpříjemňuje dětem víkendy společnými akcemi.

Výsledky její práce v roce 2018: sestavila celkem 17 choreografií, sestříhala hudbu, navrhla kostýmy a to nejdůležitější, všechny pilně trénovala. Čtrnáct jejích sestav se nominovalo na MČR, na stupních vítězů skončilo devět.

Pět jejích svěřenkyň bylo díky svým výsledkům vybráno mezi cca 40 závodníků z celé ČR na výběrový ‘‘Camp nadějí gymnastického aerobiku‘‘. V celorepublikové soutěži „Žij pohybem“ pak děvčata získala 2x titul pro mistra ligy a 3x titul pro vicemistra ligy.

Tři týmy bojovaly na MČR Českého svazu aerobiku a fitness FISAF.cz, kde získaly dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili.

Nebyly nalezeny žádné obrázky