Aerobik klub LADY Plzeň veze medaile z mistrovství světa ve sportovním aerobiku

Po úspěchu na domácím šampionátu, který byl generálkou před blížícím se mistrovstvím světa, vyrazili závodníci Aerobik klubu LADY Plzeň poměřit síly se světovou špičkou. A na mistrovství světa ve sportovním aerobiku, fitness týmech a aerobik group performance, které proběhlo od 18. do 21. října ve vídeňské multifunkční hale Multiversum, navázali na výkony předvedené na mistrovství České republiky. Odměnou jim je hned trojice bronzových medailí.

Závodníci Aerobik klubu LADY Plzeň beze zbytku zúročili kvalitní přípravou pod vedením trenérek Terezy a Evy Fajfrlíkové. Kadetský pár Eliška Pechmannová a Vojtěch Vrabec po skvělém výkonu obhájil bronzovou medaili z mistrovství Evropy a stali se druhými vicemistry světa pro rok 2016. Vojtěch Vrabec pak přidal k cennému kovu další bronzovou medaili v kategorii mužů.

ms_2016_2177_2

Plzeňská závodnice Eliška Fajfrlíková, která v letošní sezoně hostuje v seniorském triu pražského klubu FCBHŠ, přidala k velké radosti plzeňské výpravy další bronz. Ten je o to cennější, že ve startovní listině tohoto tria došlo na poslední chvíli k nečekané změně. Kvůli zranění nemohla nastoupit jedna ze závodnic a místo ní se během víkendu sestavu doučil Brenton Andreoli, australský závodník a zároveň trenér tohoto tria. O to větší radost byla z vybojované medaile.

Zdá se, že závodníci Aerobik klubu LADY Plzeň dělají maximum, aby zopakovali svoje loňské postavení mezi nejlepšími sportovními kolektivy města Plzně.  Na přehled jejich úspěc, které je k nominaci dovedli v loňském roce se můžete podívat zde.

ms_2016_3843