Chat se Sportovci Plzně 2017 Tomášem Chocholatým a Kateřinou Skypalovou

Portál Regionplzen.cz ve spolupráci s Nadací sportující mládeže připravil on-line chat se Sportovci Plzně 2017 v kategoriích žactva a dorostu plavcem Tomášem Chocholatým a atletkou Kateřinou Skypalovou. Chat se uskuteční ve středu 18. 4. 2018 od 14:00 hodin.

Tomáš Chocholatý se stal Sportovcem Plzně 2017 v kategorii staršího žactva. Plavci PK Slávie VŠ Plzeň k zisku titulu pro nejlepšího sportovce Plzně pomohla medailová sklizeň z Olympiády dětí a mládeže v Brně, po které se mu na krku houpalo hned pět medailí. Úctyhodná je i jeho medailová sbírka z republikových šampionátů. Je absolventem plaveckého kempu v Austrálii, na který by se v budoucnu ráj vrátil.

Kateřina Skypalová triumfovala v kategorii dorostu. Má za sebou veleúspěšnou sezonu. Ve svojí disciplíně, hodu kladivem, se stala mistryní Evropy juniorů, ovládla domácí šampionát dorostu, do 22 let i dospělých. Sní o účasti na OH 2020 v Tokiu. Chtěla by vystudovat na VŠ obor radiologický asistent a zažít seskok z letadla.

Otázky pro oba úspěšné sportovce můžete zasílat již nyní prostřednictvím připraveného formuláře. Další informace naleznete na portále Regionplzen.cz.

Podrobnější informace o Tomášovi i Katce naleznete v jejich profilech.

chat-2018