Eliška Fajfrlíková bronzová na MS ve sportovním aerobiku

Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech se konalo od 17. do 21. října v holandském Leidenu. Nechyběla na něm ani plzeňská závodnice Eliška Fajfrlíková, která svoji účast přetavila v bronzovou medaili.

Eliška Fajfrlíková z AE klubu LADY Plzeň hostuje v pražském triu FCBHŠ a právě na tuto kategorii se proto upírala největší pozornost plzeňských příznivců sportovního aerobiku. Eliška v triu spolu s Kateřinou Sekerovou a Kateřinou Smíškovou nakonec po vyrovnaném boji s australským triem, ve kterém se představila vynikající singlistka Tahnee Bratanavicius, získala do svojí sbírky další cenný kov z mezinárodní scény.

„Toto mistrovství světa bylo ve znamení neuvěřitelných sportovních výkonů a emocí. Sportovní výkony závodníků byly tak vyrovnané, že do posledního finálového kola mohl medaili získat kdokoliv ze startovního pole. O medailových pozicích rozhodovaly ve finále opravdu detaily. Emotivní na tomto šampionátu bylo loučení několika závodníků a kolektivů v kategorii dospělí. Všichni se chtěli loučit medailovým umístěním. Ne všem se to však podařilo. Jsem ráda, že Elišce a Kačkám se rozloučením s triem v tomto složení podařilo,“ komentovala světový šampionát zakladatelka a hlavní trenérka AE klubu LADY Plzeň Eva Fajfrlíková.

eliska-fajfrlikova-ME-2017

Eliška Fajfrlíková (vpravo) na archivní fotografii z ME 2017