Eva Matějovičová sbírá tituly i na mezinárodní scéně

Eva Matějovičová, která je držitelkou titulu pro Sportovce Plzně za rok 2019 tehdy v kategorii staršího žactva, sbírá další úspěchy. Talentovaná studentka plzeňského Sportovního gymnázia v jarní části aerobikové sezóny dokázala vybojovat na Mistrovství Evropy v Belgii dva tituly mistryně Evropy a jeden titul vicemistryně Evropy.

První zlatou medaili získala v kategorii youth jednotlivci ženy. Druhý zlatý triumf přidala v kategorii trio dospělých se svými oddílovými kolegyněmi Terezou Mikovou a Veroniku Frantovou. Titul vicemistryně Evropy a stříbrnou medaili získala s fitness týmem Vikings v kategorii dospělých.

V podzimní části sezóny se Eva Matějovičová na Mistrovství České republiky představila znovu ve třech kategoriích, kde vybojovala dvě zlaté a jednu stříbrnou medaili. Titul mistryně České republiky získala s týmem Vikings a s triem v kategorii dospělých. V kategorii youth jednotlivci ženy si do Plzně odvezla stříbrnou medaili.

V současné době se Eva Matějovičová připravuje na Mistrovství světa, které proběhne začátkem listopadu v ostravské aréně Gong. Připravuje se v Praze v klubu Aerobic Team Praha pod vedením trenérky Veroniky Buriš.