Katka Skypalová a Tomáš Chocholatý odpovídali na chatu

Nejlepší mladí sportovci Plzně loňského roku se takřka přesně po měsíci opět sešli v jedné budově a jedné místnosti. Jen vyměnili renesanční budovu plzeňské radnice za novorenesanční budovu Měšťanské Besedy. Právě zde totiž sídlí kancelář regionálního informačního portálu Regionplzen.cz, na jehož stránkách proběhl on-line chat s oběma úspěšnými sportovci.

Co vše jste se mohli dozvědět? Třeba to, že z dosažených úspěchů si Katka nejvíce cení vítězství na MČR dospělých v Třinci, Tomáš hodně vysoko řadí ocenění pro nejlepšího sportovce Plzně. Z jiných sportů oba příliš „nemusí“ fotbal. Pokud se ovšem nejedná o ten americký,  to je pak podle Katky úplně jiné kafe.

Tipli byste si, jaká závaží Katka zvedá v posilovně? I to byl jeden z dotazů. A odpověď? Například na dřep 120 kg, mrtvý tah 140 kg (komu nespadla brada, ať se přihlásí). Tomáš zase popsal zážitky z tréninkového kempu v Austrálii, kde oproti Česku kladou větší důraz na maximální rychlost, na starty a obrátky.

Co prozradili na svoje trenérky a jaké perličky z tréninku se jim vybavili? To zjistíte, když  mrknete na celý záznam on-line chatu.

skypalova-chocholaty-chat