Plzeňští střelci se blýskli na halovém MČR mix

Vydařené vystoupení na premiérovém halovém mistrovství ČR ve sportovní střelbě mix mají za sebou plzeňští střelci. V horních patrech výsledkových listin najdeme i jméno plzeňského Sportovce roku 2016 Filipa Nepejchala nebo Jakuba Sochora, jehož jméno nechybí v nominaci na Sportovce Plzně 2018 v kategorii dorostu.

Olympionik Filip Nepejchal skončil spolu s Nikolou Foistovou (Dukla Plzeň) na druhém místě mezi puškaři v kategorii seniorů. Zlato brali Petr Nymburský a Aneta Brabcová (Plzeňské KS A), třetí skončili Adam Cipro a Lucie Brázdová (Plzeňské KS C).

Jakub Sochor si spolu s Veronikou Schejbalovou (Olymp Plzeň) vystřílel bronz mezi pistoláři v kategorii juniorů. Zlato brala dvojice Antonín Tupý a Anna Kužvartová (Dukla Plzeň), druhá příčka patří dvojici Martin Kubeš ml. a Tereza Tomanová (SSK Policie Rapid Plzeň).

jakub-sochor-0-12

Jakub Sochor. Foto: Archiv Jakuba Sochora.

Zástupcům plzeňských klubů se dařilo i v soutěži dospělých pistolářů, když první dvě příčky obsadily týmu Dukly ve složení Jindřich Dubový, Anna Dědová resp. Pavel Světlík, Šárka Jonáková. Třetí místo patří družstvu plzeňského Olympu ve složení Pavel Schejbal a Denisa Bezděčná.