17.8.2020

Rezervace termínu návštěvy

Pokud nás potřebujete osobně navštívit (podpis smlouvy, provedení vyúčtování,…), je potřeba si předem domluvit konkrétní termín. V tabulce níže naleznete orientační informaci o termínech, které jsou k dispozici. Rezervaci vybraného termínu provedete odesláním vašeho požadavku na e-mail: info@nsm.cz a počkejte na následné potvrzení z naší strany. Stejným způsobem můžete rezervaci také zrušit. Rezervaci provádějte alespoň den předem. Zároveň vás žádáme o dodržení potvrzeného času návštěvy. V souvislosti s opatřeními proti Covid-19 tím zamezíme tomu, abyste na místě museli čekat, aby docházelo k setkávání většího množství osob a zároveň urychlíme vyřízení vaší záležitosti, protože budeme moci předem vše připravit.

Ve vnitřních prostorách budovy je nutné používat roušku. Na místě vám bude k dispozici dezinfekce. Termíny na další týden jsou k dispozici a zde zveřejněny obvykle od čtvrtka předchozího týdne.

Termín si rezervujte na e-mailu: info@nsm.cz. Návštěvy bez předem zamluveného a potvrzeného termínu nebude možné vyřizovat. Děkujeme za pochopení.

Následující týden

Termíny na další týden jsou k dispozici a zde zveřejněny obvykle od čtvrtka předchozího týdne.