Sportovec Plzně 2020 – profily nominovaných

Rok 2020 byl specifický ve všech oblastech našich životů. Nejinak tomu bylo i ve sportovní oblasti. Celosvětová pandemie ovlivnila náš každodenní život a to se samozřejmě promítlo i do sportovní oblasti.

Řada turnajů a soutěží se nemohla uskutečnit nebo zůstala nedohrána, mnozí sportovci se závodů nemohli účastnit tak, jak by chtěli. Ať už proto, že byli nemocní, v karanténě nebo např. nebylo umožněno cestování. I přesto dosáhly plzeňské sportovní naděje v roce 2020 řady skvělých výsledků, které si zaslouží uznání. A uznání si zaslouží i ti sportovci a sportovkyně, kteří nejen v době nouzového stavu jako dobrovolníci pomáhali ve zdravotnictví ve školství nebo v jiných potřebných oblastech.

Níže si můžete prohlédnout profily všech nominovaných v anketě Sportovec Plzně 2020 v kat. žactva a dorostu. Mnozí v nominacích ne z vlastní chyby tentokrát být nemohou. Některé obvyklé kategorie ani nebyly vypsány.

Sportovci, kteří byli z nominace vybráni mezi oceněné v rámci slavnostního vyhlášení Sportovce Plzně 2020, které proběhne na plzeňské radnici koncem června, obdrželi e-mailem pozvánku.

B

C

Č

D

F

H

CH

J

K

M

P

R

S

Š

T

V

Z

Dobrovolnická činnost – jednotlivci

Trenéři za dlouholetou obětavou práci s mládeží: