V mázhauzu jsou k vidění profily nominovaných na Sportovce Plzně 2020

I v letošním roce se v mázhauzu plzeňské radnice představí profily plzeňských sportovních nadějí nominovaných na Sportovce Plzně 2020 v kategoriích žactva a dorostu.

Výstavu je možné navštívit od 5. března do 1. dubna 2021. Je přitom ale nutné striktně dodržovat veškerá platná hygienická nařízení. Pro informace o případném omezení provozu budovy radnice, v jejímž mázhauzu se výstava nachází, doporučujeme sledovat internetové stránky www.plzen.eu.

Opatření proti koronaviru ovlivnila již loňskou výstavu i vyhlášení Sportovce Plzně. Kromě vizitek sportovců nominovaných za rok 2020 proto na výstavě ve stručnosti připomeneme i nejlepší sportovce Plzně oceněné za rok 2019.

O nic nepřijdete, ani pokud se rozhodnete zůstat raději doma. Stačí sledovat Facebook Nadace sportující mládeže, kde budou v souvislosti s vyhlášením Sportovce Plzně postupně představování všichni nominovaní sportovci. O termínu a podobě samotného vyhlášení Sportovce Plzně 2020 v kategoriích žactva a dorostu se rozhodne v první polovině letošního roku s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci.