Závodnice Aerobik klubu LADY Plzeň sbíraly úspěchy doma i v zahraničí

První polovina dubna byla pro závodnice Aerobik klubu LADY Plzeň ve znamení závodů v tuzemsku i zahraničí. O první úspěch se na mezinárodních závodech ve sportovním aerobiku a fitness ve Švýcarsku Swiss open fitness Championships postarala Viktorie Hejlová.

Viktorie Hejlová. Foto: AE klub LADY Plzeň

Viktorie, startující v kategorii 11-13 let jednotlivci ženy, si ze Švýcarska přivezla 4. místo, když se na pozici těsně pod stupni vítězů dokázala prosadit v náročné konkurenci závodnic ze Švýcarska, Německa, Belgie a Francie.

O víkendu z 13. na 14. dubna se pak v Brně konal I. nominační závod na ME a MS ve sportovním aerobiku a fitness. Zde se v kategorii junior jednotlivci ženy představila i Eliška Pechmannová. Držitelka titulu Sportovec Plzně za rok 2016 obsadila 3. místo. Druhé místo v kategorii tria adult si pak z Brna přivezly Eliška Fajfrlíková, Eliška Pechmannová a Barbora Bucháčková.

Další nominační závody budou probíhat od 3 do 5. května v Otrokovicích a nezbývá než držet plzeňským závodnicím palce, aby na úspěšné vystoupení z Brna co nejlépe navázaly.

Eliška Pechmannová. Foto: AE klub LADY Plzeň

Trio ve složení Barbora Bucháčková, Eliška Fajfrlíková a Eliška Pechmannová. Foto: AE klub LADY Plzeň

Trio AE klubu Lady Plzeň na stupních vítězů. Foto: AE klub LADY Plzeň