Sportovec Plzně

Nejlepší sportovci města Plzně v kategoriích žactva a dorostu.

Sportovec Plzně 2021

Rok 2021 byl i ve sportu znovu ovlivněný pandemií. I přesto plzeňské sportovní naděje předváděly výkony a činy zasloužející ocenění. Nominujte ty nejlepší!

Top stars

Mezi v minulosti oceněnými nalezneme celou plejádu sportovců, ze kterých se následně staly nejzářivější hvězdy sportovního nebe. Kdo se přidá jako další?

Trenéři

Kdo víc si vedle samotných sportovců a jejich rodičů zaslouží ocenění než trenéři. Ti jsou oceňováni za dlouholetou práci s mládeží a také v kategorii Trenér roku mládeže.

Zaslaná přání

Podívejte se, jaké vzkazy a přání sportovním nadějím zaslali osobnosti včetně úspěšných sportovců a představitelů města a připojte se vlastní gratulací.

Check out this cool parallax scrolling effect. Plus, you can change the background image.

Víte, že...

Talentovaní sportovci z Plzně mají díky Nadaci sportující mládeže unikátní příležitost získat podporu na sportovní činnost?

Pomáháme sportovním nadějím již od roku 1993
Grant Talent Plzeň (známý dříve pod názvem „Mimosystém“) Nadace sportující mládeže vypisuje na podporu mimořádných sportovních talentů z Plzně. To je možné především díky pochopení a příspěvku z prostředků od města Plzně.

Hlavní část nákladů na sport dětí a mládeže nese rodina. Zaměření grantu především na podporu jednotlivců, rodinných rozpočtů, přináší unikátní příležitost k získání příspěvku na náklady spojené s jejich sportovní činností.

Nadace sportující mládeže za dobu svojí existence finančně podpořila na 2,5 tisíce individuálních sportovců a do prostředí mládežnického sportu přispěla částkou cca 35 mil. Kč.

YOUR SKILL #1

Sportovec Plzně

Grant Talent Plzeň

Mistři republiky

Vážíme si našich sportovců a jejich úspěchů!

Prove that you have real people working for you, with some nice looking profile pictures and links to social media.

Martin Baxa

Primátor města Plzně

Roman Zarzycký

První náměstek primátora města Plzně

Miroslav Holeček

Rektor Západočeské univerzity v Plzni

František Berka

Člen správní rady Nadace sportující mládeže

Drží palce

Get testimonials from your clients and then display them here.

Něčeho dosáhnout není jednoduché. Potřebujete píli, talent, odvahu a štěstí, ale i dobré zázemí a podporu. Nadace sportující mládeže promyšleně pomáhá mladým sportovcům. Za to jí patří dík.

Petr Čech

Sport je v dnešní době finančně velmi náročný a rodiče nemohou utáhnout všechny náklady. Nejenom proto je podpora z Nadace sportující mládeže důležitá.

Kateřina Emmons

Nadace sportující mládeže napomohla získat Plzni celou řadu skvělých sportovních úspěchů mladých sportovců. Přeji Nadaci sportující mládeže a všem, které podporuje, hodně úspěchů.

Pavel Nedvěd

Use these ribbons to display calls to action mid-page.

get in touch

Big and mobile-optimized contact form integrated. All fields are customizable.