Děvčata z Pohybového studia Studio J&A Plzeň za sebou mají úspěšnou sezonu

Tým děvčat z Pohybového studia  Studio J&A Plzeň, který byl oceněn v anketě Sportovec Plzně 2018 v kategorii mladších žákyň, úspěšně zakončil sezónu 2019, tentokrát s názvem choreografie „Cikánské karty“.

Foto: Pohybové studio Studio J&A Plzeň

Svoji závodní sezónu děvčata zahájila sérií závodů České gymnastické federace „Mistry s Mistry“ zakončenou Mistrovstvím ČR. Již na prvních závodech holky předvedly skvělé výkony a trenérka týmu, Adéla Hasmanová, na ně mohla být právem pyšná.

Celou sezónu 2019 „jely“ na zlaté vlně. Vrcholem soutěžní sezóny byla účast a vítězství na dvou mistrovstvích ČR. Poprvé v květnu 2019, ve sportovní hale Věry Čáslavské v Černošicích (MČR České gymnastické federace) a podruhé v říjnu 2019, v pražské Aréně Sparta Podvinný mlýn (MČR FISAF aerobic and fitness).

Závodnicím Pohybového studia JaA Plzeň se podařilo obhájit oba tituly mistryň ČR z loňské sezóny. Letos si z každého zúčastněného závodu vybojovaly 1. místo – celkem si do Plzně přivezly 11 zlatých medailí a 2 tituly Mistryň ČR.

Trenérka a choreografka Adéla Hasmanová si pro letošní sezónu vybrala velmi zajímavé téma „Cikánské karty“. Dívky předváděly své výkony na skvěle sestříhanou hudbu a skvěle ztvárněnou choreografii. Jako doplněk měly 4 tarokové karty – štěstí, láska, bohatství a naděje. Holky si letošní sezónu opravdu užívaly a jejich trenérka na ně může být po právu pyšná.

Nebyly nalezeny žádné obrázky