Eliška Fajfrlíková obhájila titul vicemistryně Evropy

Lázeňské město Karlovy Vary se o víkendu stalo také městem aerobiku. Již podruhé totiž Karlovy Vary hostily Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku, fitness týmech a hip-hop. Stříbro si odsud do Plzně veze Eliška Fajfrlíková.

eliska-fajfrlikova-ME-2017

Eliška Fajfrlíková na snímku vpravo

Ve Spa Hotelu Thermal se na Mistrovství Evropy ve sportovním aerobiku, fitness týmech a hip-hop představila tisícovka nejlepších závodníků starého kontinentu. Za mohutného povzbuzování fanoušků, kteří se postarali o vynikající atmosféru, se o medaile utkali závodníci a závodnice z České republiky, Ruska, Polska, Belgie, Francie, Německa nebo Švýcarska.

V kategorii dospělých trií obhájila titul vicemistryně Evropy, závodnice AE klubu LADY Plzeň, Eliška Fajfrlíková, která se představila v reprezentačním triu FCBHŠ spolu s Kateřinou Smíškovou a Kateřinou Sekerovou.

Eliška tak přidala další dílek do mozaiky letošních úspěchů nejlepších sportovců města Plzně roku 2016 v kategoriích žactva a dorostu. O její dlouhodobé výkonnosti svědčí i to, že mezi nejlepšími sportovci Plzně (tehdy ještě v kategorii staršího žactva) nechyběla ani v roce 2014.

Bronzovou medailí z ME v Karlových Varech se může pochlubit také další závodník AE klubu LADY Plzeň Vojtěch Vrabec. Ten se prosadil v kategorii jednotlivci muži kadet 11 – 13 let. Za připomenutí v jeho případě jistě stojí, že v roce 2016 vybojoval na mistrovství světa ve Vídni i na evropském šampionátu v Karlových Varech bronzovou medaili v kategorii koedukovaný pár (kadeti 11 – 13 let) společně s loňskou držitelkou titulu Sportovec Plzně 2016 v kategorii staršího žactva Eliškou Pechmannovou.

vojtech-vrabec