Jakub Sochor bude hostem v Českém rozhlasu Plzeň

Sportovní střelec Jakub Sochor v minulém týdnu při vyhlášení Sportovce Plzně 2018 v kat. žactva a dorostu převzal z rukou Miroslava Holečka Cenu rektora ZČU v Plzni. Ta je udělována ve spolupráci Nadace sportující mládeže a Západočeské univerzity v Plzni za skloubení studijních a sportovních výsledků.

jakub-sochor-cena-rektora-zcu-2018

Jakub Sochor bude hostem v Českém rozhlasu Plzeň v pondělí 1. dubna v pořadu Host před polednem. Jakub bude v živém vysílání odpovídat zhruba v době od 11:10 do 11:40 hod.  Záznam pořadu se den poté objeví v audioarchivu na webových stránkách Českého rozhlasu Plzeň.

Jakub je studentem gymnázia Blovice. Účastník MSJ a Světových pohárů se vedle sbírání úspěchů na poli sportovním může pochlubit vynikajícím školním prospěchem a také impozantním výčtem mimoškolních aktivit. Pravidelně se účastní olympiád zařazených do seznamu soutěží MŠMT, ale i dalších projektů jako např. MEET-CINCH, Vesmír nás spojuje, EuropaSecura, Soutěž pro vodu a řady dalších.

Nenechte si ujít také rozhovory s držiteli titulu Sportovec Plzně 2018 v kategorii staršího žactva Simonou Spěšnou a Jonášem Forejtkem, který kraluje kategorii dorostu.